Andělské pohádky na dobrou noc

Příběhy lásky a pomoci, které přinášejí potěšení, zklidnění a pochopení

329 Kč 299,09 Kč bez DPH
Na objednávku

Andělé nás vedou a ochraňují v našem každodenním životě a pomocí této sbírky příběhů se s jejich láskyplnou a milující energií seznámí i vaše děti.

Tajuplné a působivé příběhy spolu s postavami a prostředím, v němž se odehrávají, bezesporu podnítí představivost každého dítěte. Nenásilné meditační a vizualizační techniky, které vám kniha rovněž nabízí, posílí u dětí tvořivost a sebedůvěru a zároveň jim pomohou se uvolnit, což jim zajistí klidný spánek

. Kniha obsahuje 22 skvěle ilustrovaných příběhů týkajících se celé řady inspirativních témat – od víry ve vlastní schopnosti až po prožívání radosti ze společné práce. Objevte svět pohádkových postav, jako jsou nebojácní cirkusoví artisté, záhadní princové a princezny a odvážní objevitelé. Každý příběh je doplněn poselstvími, která vystihují jeho pozitivní význam.

Úvodní část knihy vysvětluje sílu a moc vyprávění a poskytuje podrobný návod, jak připravit děti na klidný a uvolněný spánek. Knížka zároveń obsahuje návod, jak využít příběhu k rozvoji představivosti a tvůrčích schopností vašeho dítěte.

Jméno značky: Synergie
Kategorie: Pohádky a říkadla
Autor: Anne Civardi, Karen Walace, Katy Moran, Lou Kuenzler
EAN: 9788073702229
ISBN: 978-80-7370-222-9
Rok vydání: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: