NEUTOPTE SE V NEPOŘÁKU

Novinka
neutoptesevneporadku
299 Kč 299 Kč bez DPH
Skladem

Všichni to známe: pohled na dřez plný nádobí, kupu nevyžehleného prádla či podlahu posetou rozházenými hračkami. Naše mysl je však zvyklá v tom spatřovat něco, co vypovídá o našem charakteru – že jsme líní, neschopní a k ničemu. K.C. Davis vám na stránkách této knihy ukáže, jak k úklidu přistupovat s respektem k sobě samým, s laskavostí a péčí o duševní pohodu.

Zatímco pořádek a čistota není vidět, každé smítko, nedokonale uspořádaný prostor či jen dřez plný nádobí v nás dokáží vyvolat pocit selhání. Právě to v nás ale tvoří blok, a ten nám víc a víc brání se k řešení postavit.

Pokud se cítíte zahlcení běžnými povinnostmi, prožíváte těžké období či trpíte úzkostmi, únavovým syndromem či depresemi, oceníte vhled terapeutky K.C. Davis, která hovoří z pozice zkušenosti prožité na vlastní kůži. Na základě soucitu se sebou samou vymyslela K.C. Davis účinný praktický přístup, který získal díky jejímu účtu na TikToku @domesticblisters obrovskou popularitu. Jeho tajemství spočívá ve zjednodušení seznamu úkolů a nalezení kreativních řešení, která se přizpůsobí vašemu omezenému času a energii.

Knihu ocení i čtenáři s ADHD, poruchami pozornosti i ti, kteří se potýkají s nedostatkem podpory ze strany okolí.

Jméno značky: Audiolibrix
Kategorie: Osobní rozvoj
Autor: C. K. Davis
Rok vydání: 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: