Vílí pohádky

Vílí pohádky
329 Kč –10 %

Inspirativní a okouzlující příběhy, které přinášejí radost, útěchu i poučení

329 Kč –10 % 297 Kč 270 Kč bez DPH
Na objednávku

Okouzlující, někdy hravé a často moudré víly nám pomohou spojit se s rytmem a harmonií světa přírody a naladit se na jeho sílu.

Tyto nádherné příběhy na dobrou noc seznámí vaše dítě s energií víl prostřednictvím půvabných a zároveň inspirativních pohádek. Jemné meditační a vizualizační techniky, které vám tato kniha rovněž přiblíží, pomáhají dětem rozvíjet představivost, empatii a porozumění a zároveň je uvolní tak, aby se jim dobře spalo.

Kniha obsahuje 20 překrásně ilustrovaných příběhů na nejrůznější témata – od toho, jak je důležité vážit si krásy divoce žijících zvířat až po to, jak v sobě rozvíjet odvahu a víru. Každá pohádka je doplněna poselstvími, která shrnují její pozitivní význam.

V úvodní části knihy se dozvíte, jakou roli hrají víly v nejrůznějších kulturách na celém světě, a také to, jak může čtení těchto příběhů pomoci vašemu dítěti zklidnit se a uvolnit před spaním. Kniha zároveň poskytuje návod, jak využívat tyto pohádky coby odrazový můstek pro vaše dítě, aby se dokázalo vcítit do světa přírody, vnímat jej a přistupovat k němu tvůrčím způsobem.

Jméno značky: Synergie
Kategorie: Pohádky a říkadla
Autor: Karen Walace, Lou Kuenzler
EAN: 9788073702243
ISBN: 978-80-7370-224-3
Rok vydání: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: