VÝSADBA STROMŮ

170 Kč 154,55 Kč bez DPH
Skladem

Příručka je věnovaná památce Ing. Františka Smýkala, z jehož zkušeností - ať již psaných nebo předávaných nezapomenutelným způsobem na školeních a přednáškách - značná část textu vychází.

V letošním roce Arboristická akademie zahajuje vydávání metodických příruček k jednotlivým titulům arboristických standardů (Standardů péče o přírodu a krajinu řady A).

Texty standardů jsou v současné době již neoddiskutovatelným základem oboru profesionální péče o dřeviny a jsou využívány v každodenní praxi jak konzultanty a projektanty, tak i realizačními firmami a zástupci technického dozoru.

Standard jako volně šiřitelný materiál představuje základní oborovou normu s jednoduchými stručnými formulacemi. Ty ovšem neumožňují popis výjimek či upozornění na možné alternativní postupy. Podobná nepochopení pak mohou při praktické aplikaci ustanovení vést k diskusím a nedorozumění.

Tuto nevýhodu chce odstranit řada metodických příruček, kterou hodláme postupně vydat ke všem schváleným standardům.

Text publikace je doplněn schématy, odkazy na citované prameny a terminologickým slovníkem. Jako první jde do tisku text metodické příručky k pravdě- podobně nejpoužívanějšímu standardu A02 001 – Výsadba stromů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: