Z lovce společníkem

349 Kč 317,27 Kč bez DPH
Na objednávku

Psi loveckých plemen se dají snadno vycvičit k tomu, pro co byli vyšlechtěni, ale se zvládáním běžných situací, ve kterých se mohou ocitnout při každodenním provozu, to už může být těžší, a to i přes jejich společenskou povahu.

Už jste někdy zkusili přimět labradora, aby si sedl a zůstal v blízkosti rybníčku s kachnami? Čím to, že jsou zlatí retrívři nechvalně známí vyskakováním na lidi (i na jiné psy), se kterými se chtějí pozdravit? Sežere váš lovecký pes každý zapáchající předmět, který najde, než mu v tom stihnete zabránit? Dawn Antoniak-Mitchellová nabízí návod na řešení a prevenci problémů, s nimiž se majitele loveckých psů mohou setkat doma i na procházkách.  

Co se v knize dozvíte a naučíte:

  • Jak získat kontrolu nad přehnaně přátelskými vlastnostmi loveckých psů, které mohou působit problémy při setkání s jinými lidmi a psy.
  • Jak být pro psa zajímavější než poletující ptáci a jiná lákadla, aby byly vaše procházky a venčení příjemnější pro všechny zúčastněné.
  • Jak naučit psa na povel pouštět předměty, aby nesežral něco nebezpečného.
  • Jak a za jakých podmínek využít loveckou a aportovací vášeň svého psa jako odměnu při upevňování jiného žádoucího chování.
Jméno značky: Plot
Kategorie: Kynologie
Autor: Dawn Antoniak-Mitchellová
EAN: 9788074283048
ISBN: 978-80-7428-304-8
Rok vydání: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: